Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TurkNet ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Turknet Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

490
Salih
Salih 11 Eylül 2022 19:56

TurkNet'e ulaşmak neredeyse imkansız hiçbir şebekeden müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Her gün internetim 3 4 defa kesintiye uğruyor bu konudan çok rahatsızım. Böyle giderse operatörümü değiştirmek zorunda kalacağım lütfen telefon hattınıza acilen düzeltme getirin size ulaşamıyoruz.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
242
5 gün önce

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyoruz

? TurkNet denen bir kuruluş var, müşterisiyiz ve müşteri hizmetlerine bağlanmamamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Her defasında aynı şeyleri dinletip, dinletip duruyorlar. Biz zorlayınca da en sonunda telefon görüşmesi kapanıyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmak bu kadar zor mu yoksa müşteri hizme...

profile
358
2 hafta önce

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Ulaşamama Saçmalığı

139 TL'ye konuştuğumuz tarife için bu 249 TL fatura geldi. Derdimi anlatacak birini bulamadığım için yatırmadım. Bugün de kısıtlama geldi. Müşteri hizmetlerine bağlanamama gibi bir saçmalık var. Ne uygulamadan ne de iletişim numarasından kimseye ulaşmak mümkün değil. Bu gidişle iptal edeceğim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
521
29 Ocak

TurkNet Müşteri Hizmetleri

Bir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamadığım bir sistem gerçekten. Asla gerçek bir insan ile konuşup sorunumu çözemiyorum. En kısa sürede bu şikayetimi görüp geri dönüş yapmalarını diliyorum. TurkNet ile ilgili ne kadar numara varsa aradım asla kimseye ulaşamıyorum. İnternet bağlatacağım zaman günde ...

profile
402
11 Ocak

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Ulaşamamak!

Hizmet numarası alabilmek için 2 gün boyunca müşteri hizmetlerini aradım ses kayıt sistemi oraya buraya yönlendiriyor en sonunda başka telefondan yeni aboneler menüsünü seçerek aradım hemen müşteri temsilcisine bağlandı oda biz hizmet numarasını veremiyoruz dedi telefonu suratıma kapattı.

  • profile
1 Destekçi
profile
447
24 Kasım 2022

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

TurkNet Müşteri hizmetlerine bağlanılamıyor 50 defa arıyorum sürekli meşguller koskoca firmaya ulaşılamıyor bu nasıl bir amatörlüktür ulaşamadığım için mecbur buraya yazıyorum umarım geri dönersiniz başka bir yol bulamadım çünkü mükemmel bir kurumsal firma bravo.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .