21 Ekim 2015

TurkNet Müşteri Hizmetleri Adındaki Hezimet!

19.10'da talep oluşturdum telefon ve internet çalışmıyor diye ve kabloda telefonda çevir sesi gelmiyor diye talep oluşturduk. Daha sonra bugün dışarıdan arama gelmeye başladı ve internetim geliyor fakat dışarısını aramaya çalıştığımız zaman telefon arama işlemi yapmıyor. Dün dışında telefon çalışıyordu.


Fakat, müşteri hizmetleri adı altında yapmış olmak için yaptığınız hizmetin talebimizi dikkate almıyor ve talep oluşturmuyor. Biz niye boşu boşuna sürekli arayalım müşteri hizmetleri denilen bölümü arızamız var diye. Yani, hiç işimiz yok sürekli olarak müşteri hizmetlerini arayalım gelin bakın arıza var diye. Biraz ciddi olun lütfen!

Tayfun 150 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 8896748 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön