15 Mart 2013 #1688052

TurkNet Modem Ücreti!

Yaklaşık 3 hafta önce yine bir şikayet yazmıştım. İlgilendiniz ve sorunu çözdünüz. Ya da öyle gösterdiniz. Ama bu dönem faturam geldiğinde gördüm ki sorun çözülmemiş. Daha da büyümüş. Bu ay 2 yıllık taahhütümün dolduğu aydı ve firmanız tarafıma talebim olmadığı halde bir modem göndermişti.


Ücretinin faturama taksitlendirilerek yansıtılacağı belirtilmişti. Bunu taahhütü biten müşterinizi 12 ay daha bağlamak adınıza yaptığınızı düşünmüştüm. Sonrasında buradan şikayet yazdım ve bir yanlışlık olduğunu söylediniz. Modemi geri aldınız ve modem ücretinin faturama yansıtılmayacağını cep telefonumdan arayarak söylediniz. Bu konuşma kayıtlarınızda mevcuttur. Ancak dönem faturama bu taksit yansıtılmış.

Ali 88 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 19.03.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön