09 Aralık 2016
Yorum Yap
#7165214

TurkNet Kusurlu Hizmet Anlayışı!

12 Kasım'da başlayan aboneliğimiz ile 09 Aralık'ta hala internet kullanmaya başlayamadık. Müşteri hizmetlerini arayarak ve elektronik ortamda yaptığımız başvurulara dönüş yok, çözüm yok! Sözde ilk ay ücretsiz kullanacağımız hizmeti kullanmaya başlamadan bir ay doldu bile. Ne cevap veren var ne teknik bilgi sahibi var ne hizmet! Yazıklar olsun. O kadar diyorum!

Enis Enis 945 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi24 Ocak 2017

    Merhaba Enis Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili ekiplerimizin incelemesi sonucunca hattınız ile ilgili bir sorun olmadığına kullanım sağlanabildiğine dair 16.12.2016 tarihinde arama sağlanmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi09 Aralık 2016

    Merhaba Enis Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11527911 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler