14 Ekim 2015

TurkNet Kullanmadığım Telefon ve İnternet İçin Çıkarılan 180 TL Borç.

Bir gaflette bulunup imzalamış olduğum sözleşmede, modemi özellikle istediğim fakat gönderilmeyen ve öyle bir istekte bulunulmadığını söyleyen TurkNet, 20 gün sonra feshettiğim sözleşme için benden 180 TL para istedi. Kullanmadığımı söylediğimde cayma bedeli olduğu söylendi.

Bana verilen güya sözleşmenin kopyasında (ki üzerinde hiçbir işaretleme yapılmadığını yani kendilerinde bulunan sözleşmenin kopyası olmadığını sonradan anladım) hiç bir şekilde cayma bedeli yazmamasına rağmen benden bu parayı nasıl istediklerini hala anlayamıyorum. Ayrıca İzmir'de hiç bir büroları bulunmuyor. Yani muhatap olduğunuz kişiler müşteri hizmetlerindeki sinir bozucu insanlar.

Funda 218 Okunma

Cevaplar

 • Funda24 Ekim 2015

  Bana gönderilen faturada abuk sabuk şeyler için kesilen tutarlar var onlar ne olacak? Ayrıca ben 180 diye biliyordum 193,77 TL çıktı. Sözleşmede cayma bedelinin yazmadığını söylediğimdeyse telefondaki bayan bana sözleşmede yazmadığını ama bizim cayma bedelimizin 70 TL olduğunu söyledi. Yani kafanıza göre belirliyorsunuz. Bir de faturada konuşmadığım halde Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri aramalarım görünüyor. Bu ne alaka acaba? 20 gün boyunca her gün 2 3 kere aranmış. Bunlar hiç gerçekçi değil!

 • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8866065 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön