05 Mart 2015

TurkNet Kısıtlanan İnternet Bağlantısı!

Son 2-3 aydır evimdeki FTP, alarm sistemi ve Smart Connect gibi dışarıdan bağlantı gerektiren uygulamalara ulaşamıyorum. Sebebi TurkNet'in dışarıdan gelen bağlantılara portları kapatması. Aboneliğim 18. ayında ve daha önce dinamik IP ile ben bu bağlantıları yapabiliyorken şimdi ayda 10 TL sabit IP ücreti vermem gerektiği söyleniyor. Sözleşmede ya da ücret tarifesinde dışarıdan bağlantılar ve port açma ücrete tabidir demeden ve hiçbir bilgilendirme yapmadan kendi kafalarına göre sistemlerini revize eden TurkNet müşteri hizmetleriyle görüştüğümde şikayet konusunda istediğimi yapabileceğimi, konuyu çözecek kimsenin TurkNet'te olmadığını ve sadece sistem böyle diyebileceklerini söylediler.

Erman 790 Okunma

Cevaplar

 • Erman11 Nisan 2015

  Yılbaşından beri çözüm yok çözmeye niyetleri yok altyapı yetersiz tek ip den onlarca kişiye internet veriyorlarmış havuz sistemi deniyormuş buna... Torrent bile bağlanmıyor artık internet olmasada olur evde hiçbir şey yapılmıyor gazete okumaktan başka... .

 • Erman28 Mart 2015

  Halen çözüm yok

 • Erman12 Mart 2015

  212 3209409 No.lu aboneyim... .

 • Erman12 Mart 2015

  TurkNet müşteri hizmetleriyle görüştüğümde şikayet konusunda istediğimi yapabileceğimi, konuyu çözecek kimsenin TurkNet'te olmadığını ve sadece sistem böyle diyebileceklerini söylediler.

 • TurkNet Temsilcisi12 Mart 2015

  Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili size detaylı bilgi verebilmemiz için TurkNet hizmetinize ait Abone Numaranızı göndermenizi rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön