22 Mart 2016

TurkNet Kablosuz İnternet Bağlantısı Sorunları!

Ev telefonu ve internet sözleşmeli 16 aylık aboneyim. Ev telefonum ile yurt dışı görüşme yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım benden her faturaya 10 TL ek ücret istediler. Ayrıca internetimi cep telefonumdan kullanamıyorum.


Bunun içinde modemi değiştirmemi istediler. Oysa modemimi abone olduğum zaman TurkNet ücretli olarak kendisi göndermişti. Sözleşmem bitince aboneliğimi iptal ettireceğim. Hiçbir konuda çözüm üretmiyorlar.

Adil 327 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9977777 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön