18 Ekim 2016 #6717760

Turknet İnternette Yaşanan Kopma

Yaklaşık 2 senedir TurkNet üzerinden internet kullanmaktayım. Yaklaşık bir aydır internetim de sürekli bir kopma problemi yaşıyorum. Burası bir eczane ve günün 11 saati tüm işlemlerimizi aktif olarak internet üzerinden gerçekleştirmek durumundayız. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Her seferinde arıza kaydı oluşturdular ve sorunun giderileceğini söylediler. Ama benim sorunum hiç çözülemedi.


Sorunumun çözülmediğine dair tekrar aradığımda yeni bir arıza kaydı oluşturdular. Hatta bir keresinde görevliyle konuşma esnasında kopan bağlantım olmasına ve müşteri hizmetleri çalışanının bunu ekranında görmesine rağmen alay eder gibi sorunun çözülmüş olduğunu söyledi. Şu anda bu yazıyı bile defalarca kopup bağlanma sonucunda yarım saate yakın bir sürede yazabilmekteyim. Sesimi bir de bu yolla duyurmaya çalışacağım.

Tülay 276 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Seçil Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilerek 21.10.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede bilgi verilerek sorunun giderildiği teyit edilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Seçil Hanım, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11032778 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön