23 Ocak
Yorum Yap
#10048666

TurkNet İnternette Düzelme Yok!

Bunca şikayet ve arıza kaydından sonra internet düzeldi mi? Hayır, daha da beter oldu. İndirme hızım 3-4mbit iken pingim 38ms çıkıyor speedtestte. Reklam yapmak güzel tabi, AKN'yi kaldırdık bize gelin cebinizden paranızı alıp size daha kötü internet sunalım diyemiyorsanız reklam yapmanın bir manası yok. Oluşturulan arıza kayıtları artık hiçbir işlem yapılmadan sorun giderildi diye not düşülüyor sadece, aranıp haber dahi verilmiyor. Sırf öyle görünmesi için. Abonelik M** B** adınadır. Telefon numarası 212 880 ****.

Emre 181 Okunma

Cevaplar

 • Emre16 Şubat

  Yıldım artık sizden TurkNet. Sırf sorun modeminizde dendiği için gidip yeni modem aldım lakin ping sorunum halen aynı şekilde devam etmekte. Benim modemime veya herhangi başka bir şeye çamur atacağınıza kendi verdiğiniz rezil hizmete bir çözüm bulun.

 • Emre24 Ocak

  Oyunda en son 700 pingi görüp modemi kırdım. İnternet sağlayıcısı olduğunuz güne lanet olsun.

 • Emre23 Ocak

  Birkaç saat bekleyip hiçbir işlem yapmadan arızanın giderildiğine dair not düşmek de iyi iş TurkNet. Sırf yapıldı görünsün diye yalandan böyle bir şey yazmanız size ne kadar yakışıyor bunu siz düşünün.

 • TurkNet Temsilcisi23 Ocak

  Merhaba Emre Bey, Ben Cansu. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtir, TurkNet olarak kesinlikle hız sınırlandırması yapmadığımızı iletmek isteriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Konuyu 16719096 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler