26 Ekim 2016 #6790549

TurkNet İnternetimi Bağlayamadılar!

TurkNet'ten özgür iletişim kampanyasından faydalanmak istedim. Kayıt oldum evrakları gönderdim modem alın dediler aldım telefon bağlanacak dediler bağlandı fakat 10 gündür internet bağlayamadılar sebep diyorum port yokmuş diyorlar. Oturduğum bina yeni ben hariç iki kişi kullanıyor. Sokaklardaki kutuda yer yok diyorlar Telekom'a gittim port yokmuş dedim bana dedikleri ben nasıl telefonu bağladım dediler. Yanı TurkNet'in varsa derdin var. Bende başlamadan iptalini istedim bakalım bunu ne zaman yaparlar Allah bilir. Bunlar kadar yeteneksiz şirket görmedim.

Serkan 507 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Serkan Bey, 01.11.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede hizmetiniz aktivasyon sürecindeyken hizmet iptali için onay verilmesi nedeniyle iptal işlemleriniz tamamlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Serkan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön