15 Ekim 2016

TurkNet İnternetimi Bağlayamadı

2 hafta önce abonelik için 3 gün içinde talep alınarak hemen internet aboneliğinizi başlatıyoruz bilgisi verildi. 2 hafta sürede defalarca aramama rağmen bir kere aranmadım ve hep onay beklenmektedir bilgisi verildi. Bugün sabah tekrar aradım ve mal ve hizmet almadığım için iptalini istedim iptal işlemini sözlü ve yazılı olarak faks ve mail ile ilettim. Öğleden sonra Türk Telekom'dan gelerek kutuya bir ucu bağlanmamış kablo takılmış neymiş elektrikçi çağrılıp bağlatmam gerekiyormuş. Böyle saçmalık olmaz 12 TL kargo parası boşuna verdim ve 2 hafta süremi yediler. Çağrı merkezine bağlanmak zaten başlı başına sorun. Derhal tüm aboneliklerimi iptal edin. Müşterilerinize de doğru bilgiler verin, bizleri teknik servis olarak görmeyin.

Cuneyt 141 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2017

    Merhaba Cüneyt Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 14.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisinin sizlerle paylaşılması için arama yapılmış olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cuneyt18 Ekim 2016

    Başlamayan bir hizmetin arızası olamaz hizmet kabloların bir ucunu bağlayıp diğer ucunu elektrikçi çağırıp kendiniz bağlayacaksınız demek değildir ve gerekli Bağlantıyı yapmadığınız için elektrikçiye ödenen Boşa giden ücrette cabası. Sizden ve teknik ekip yetersizliğinizden Kaynaklı hiçbir Bağlantı ve Kullanım sağlamadığım halde 12 TL kargo ücreti ve 50 TL elektrikçi ücreti verdim hiç kullanmadığım ve Bağlantı sağlamadığım ve iptal ettirdiğim TurkNet aboneliği için hiç yok yere 62 TL param gitti. Yanlış karar verdiğim için taahhatsüz internet kelimesine kandığım için çok pişmanım.

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba Cüneyt Bey, Öncelikle size böyle bir aksaklık yaşattığımızdan dolayı çok üzgünüz. Turknet olarak hedefimiz aslında , en yüksek ve en kesintisiz hizmeti üyelerine sunan işletmeci olmak. Ancak ortak kullanılan telekom altyapıları gibi sebeplerden dolayı , zaman zaman üyelerimizde kesintiye sebep veren arızalar oluşabilmekte. Biz 11020500 referans kaydı ile arızanızı hemen inceleyecek , çözüm yolları ile ilgili size mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön