13 Mayıs 2016

TurkNet İnternetimde Sürekli Yaşanan Kopmalar ve Bir Şekilde 16Mbit Aldığım Hattımın 4Mbit'e Düşürül

TurkNet'ten internet servisi alıyorum (sözde) son 1.5 Aydır internette aşırı şekilde kopma yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hata kaydı oluşturup sorunumu düzeltmeden beni tekrar arayıp sorununuz çözüldü diyor. En sonunda aradıklarında internet hızımı 4 mbit gibi saçma bir hıza düşürüp sorununuz çözüldü dediler. Soruyorum bu ne saçmalıktır yıl 2016 yapmadığım şey kalmadı kablo değişimi modem değişimi farklı bilgisayarlarda deneme daha ne yapabilirim gökten zembille mi indirmemi bekliyorsunuz interneti? Bu sorunum çözülmezse aboneliği iptal ettirmeyi de düşünüyorum 100 GB adil kullanım kotalı internetim var ama değil 100 GB aylık 10 GB kullanamaz oldum bu sorun.

Süleyman 243 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman13 Temmuz 2016

  Son durum güncellemesi geçeyim TurkNet adlı sahtekar firma hiçbir şekilde sorunumu çözmedi sorunun kaynağını buldum ankastreye direk modem bağladım ve yinede sorun bende kaynaklı diyorlar kesinlikle kullanmayın bütün kötü alışkanlılardan daha zararlı bir firmadır TurkNet.

 • Süleyman25 Mayıs 2016

  En son sözde müşteri hizmetleriyle konuştuğum kişi rahat bir şekilde bizde sorun yok elektirikçi çağırın dedi zaten daha önce çağırdığım elektirikçiyi bir daha çağırıp masraf etmek istemiyorum. Bana çok rahat bir şekilde bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar ama her ay faturayı yüzleri kızarmadan yolluyorlar. Böyle boş bir firma daha önce görmedim kesinlikle tavsiye etmiyorum 20 lira fazla verin başka firmalara yönelin bu firmayla sürünmeyin. Ben sürünüyorum iptalde edemiyorum bir dolu para istiyorlar yüzsüzce.

 • Süleyman21 Mayıs 2016

  21.05.2016 hala internet sorunum çözülmüş değil. Türk Telekom'u aradım sorunla ilgili ankastreye bakmaları için onlar bu yönlendirmeyi TurkNet in yapabileceğini söyledi. Soruyorum şu lanet yönlendirmeyi neden yapmıyorsunuzda bizi paramızla rezil ediyorsunuz? Verdiğim paranın hiçbir kuruşunuda helal etmiyorum. TurkNet den internet servisi aldığım için pişmanım!

 • Süleyman18 Mayıs 2016

  İnternetimdeki kopmalar hala devam ediyor sorununuz çözüldü dedikleri halde sorunumda en ufak bir çözülme olmadı gene kopuyor. Ayrıca müşteri hizmetlerinizin birbirleriyle haberleri yok 2 kere ayrı kişi aradı sorun için ama çözüm bulamadılar. Soruyorum bu rezlliğe daha ne kadar katlanacağız?

 • TurkNet Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 16.05.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10162343   numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi13 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön