25 Mayıs 2016

TurkNet İnternetimde Kopmalar Meydana Geliyor!

2 yıldır TurkNet müşterisiyim ve bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız 1 aydır internetim de kopmalar meydana geliyor iki sefer müşteri hizmetlerine arıza kaydı bıraktım. Bina tesisat bağlantılarında sıkıntı olduğunu söylediler ve iki sefer usta getirdim ve iki seferinde de usta tesisat da bir sıkıntı olmadığını söyledi. Ben bugün gittim yeni bir modem aldım (TP link 150.00 TL) ve sorunum hala çözülmedi. Birincisi TurkNet'ten arkadaşlar veya servisteki arkadaşlar binaya ne zaman gelmiş komşulara da sordum kimse görmemiş ikincisi ise arıza kaydı bıraktığım halde yani müşteri benim neden bana uğranıp gerekli bilgi her neyse kontroller neden yapılmadı. Sorunum çözülmez ise haziran da TurkNet aboneliğimi iptal ettireceğim.

Ramazan 180 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan08 Haziran 2016

  Şikayetim şu ana kadar hala devam etmektedir ve herhangi bir çözüme kavuşturulmamıştır...

 • TurkNet Temsilcisi03 Haziran 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 31.05.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi25 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10197433 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi25 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön