25 Ekim 2016
Yorum Yap
#6773146

Turknet İnternetim Var Diyemiyorum!

2 senedir TurkNet üzerinden hizmet almaya çalışıyorum ama bu arada faturamı ödüyorum. Defalarca arıza kaydı açılmasına rağmen 2 sene zarfında hiçbir şey değişmedi. Sadece taahhüt olduğu için fatura ödedim. Kasım ayının 1'inde taahhüdüm bitiyor, 2'si sabahı ilk işim iptal ettirmek olacak. 10 TL fazla ödeyip daha kaliteli bir hizmet alacağım üst katımda S*** var ben internetim var demeye çekiniyorum.


Sadece benden alına ücretler sağlıklı bir hizmet vermeden hiçbir çözüm üretilmemesinden dolayı ne kadar hak oluyor buna siz karar verin! Benim kurtulmama 8 gün kaldı. Tek isteğim telefonla bile teklif vermek için benim numaramı aramayın bile ki bende boşa verdiğim ücretleri hazım edebileyim sürekli sizin aramanız ile yaramı deşmeyin!

Murat Murat 278 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Murat Bey, Yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Hizmetinizle ilgili sizinle görüşme sağlayarak, gerekli incelemeyi yapıp sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11070951 kayıt numarasıyla takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler