24 Ekim 2016 #6764593

TurkNet İnternetim İnanılmaz Düşük ve Teknik Personel Çare Bulamıyor

TurkNet internet hizmetini 2 seneden fazladır alıyorum, VDSL'e geçmek istedik geçmez olsaydık. İnternet hızım 0.08'lerde 1 mbıt bile değil sürekli arıyorum kontrol ettik bizle sıkıntı yok diye otomatik cevap atıyorlar. Eve komple cat6 en kaliteli kablo döşettim ardından eve bilgisayarcı getirip bütün ayarlamaları yaptırdım oda yetmedi gittim en iyi VDSL modemi aldım ama buna rağmen internetim bazen 4' lara çıksa da sonradan direk 1 mbitin altına düşüyor ve kopmalar yaşıyorum sürekli. 50 sefer aradım ama hiçbir çare yok.

Caner 428 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Caner Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Caner Bey, Daha yüksek hızlarda internet kullanmanıza olanak sağlayan VDSL hizmetimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. TurkNet olarak biz tüm kullanıcılarımıza, en yüksek hızda interneti sunmak ve maksimum deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu sebeple VDSL ürünümüzü çok önemsiyor, bu hizmetin bulunduğu lokasyonlarda 100 Mbps'e kadar varan hızlarda hizmet verebiliyoruz. Ancak VDSL bağlantısında, internet hizmeti verilen lokasyonun santrale olan uzaklığı alınabilecek , kullanılmakta olan modem maksimum hızı etkileyen kriterlerdir. Bu sebeple kullanıcıların VDSL bağlantısında aldıkları hız değişkenlik gösterebilmektedir. Biz yine de TurkNet olarak maksimum hız sunma politikamız doğrultusunda daha hızlı internet kullanmak için yapabileceklerimiz var mı inceleyeceğiz ve en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön