28 Eylül 2016

TurkNet İnternetim Açılmadı

11.09.2016 tarihinde faturamı ödememe rağmen hala internetim açılmadı. 3 iş günü denildi. Salı günü aradım bayram tatili denildi. Çarşamba günü bir sonraki güne randevu verildiği söylendi. Perşembe günü teknik arıza nedeniyle denildi. Cuma günü bir müşteri temsilciniz port takıldı olarak bilgi verirken; bir diğeri port daha takılmamış dedi. Pazartesi günü oldu güncelleme mail i gelmedi, gün içinde gelir denildi olmadı yarın beyefendi denildi. Bugün salı hala internetim yok. 16 gün oldu an itibariyle ancak benim açımdan gözle görülür bir gelişme yok. Öncelik müşterimizsiniz deniyor her aramamda sizin öncelikli müşteriniz ben isem diğer müşterilerin vay haline! Günlerdir bir işi halledemediniz. Türk Telekom kaynaklı bir sorun gözüküyor olarak bilgi verip başka bir bilgi paylaşmıyor ayrıca yaptırım uygulayamıyorsunuz.

Yaşar 570 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2016

    Merhaba Yaşar Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. (anahat kablosu, modem ve modem bağlantıları, splitter vs.) Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2016

    Merhaba Yaşar Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10867024 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön