11 Ocak
Yorum Yap
#11436716

TurkNet İnternet Yok 12 Gündür Gelecek!

312374*** numaramı hattımı yeni yerime taşıma işlemi yaptırdım. Başvurunun hemen sonraki günü gelip işlemi yaptılar ve o an için telefon ve internet çalıştı. İşlemi yalan arkadaş aksama kadar muhtemelen internet gelir dedi ve hâlâ yarın 12. güne girecek internet gelecek. Bugün şikayetlerim üzerine T***'dan biri gelip arıza için geldim dedi bende içeri aldım modemi açtık internet hiçbir şey yapmadan geldi adamda haliyle sorun yok internet var diyerek gitti.


O gitti internette 5 dakika sürmedi gitti sanki birileri dalga geçercesine artık bıktım. Şimdi de online işlemlere girdim fatura kesilmiş 65 TL ben ay girdi gireli hizmet alamıyorum. Almadığım hizmetin neyini ödeyeceğim gerekirse Tüketici Hakları'na gidip şikayet edeceğim.

Nurullah Nurullah 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah14 Ocak

    hâlâ arayan soran olmadığı gibi düzeltmeye sorunu gidermeye de kimse gelmedi bu TurkNet ne ara bu kadar vurdumduymaz bir firma oldu. Yav bi arayın kardeşim derdimizi anlatak yaza yaza bıktım yeminle internet gelecek diye bekle bekle internetten nefret ettim artık yeter nolur yapın düzeltin.

  • Nurullah14 Ocak

    bugün ayın 14. günü ve hâlâ internet yok internet hizmeti almadığım halde bir de tam faturalandırma yapıyorsunuz neden 65 TL ödeyim ayın yarısı oldu internet yok faturamda ona göre düzenlenmesi gerek ve artık düzgün bir internet hizmeti istiyorum. Ayrıca lütfen bi arayın insanla iletişim kuralım yeni sistem müşteri temsilcisi olmadığı için online işlemlere yaza yaza bıktım artık.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Nurullah Bey, Ben Berna. TurkNet olarak size yaşattığımız sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı kesintiler yaşanabiliyor. Şikayetinizle ilgili bizim tarafımızdan yapabilecek tüm işlemleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra size geri dönüş yapacağız. Konuyu 22281699 kayıt numarasıyla https://turk.net/online-islemler/ adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler