20 Temmuz 2017

TurkNet İnternet Sinyal Sorunu

12.07.2017 tarihinde aktif olan TurkNet internet bağlantımdan halen sinyal alamamaktayım. Bu konu hakkında gerekli bilgilendirmeleri o günden itibaren yapmama rağmen her defasında ilgileniyoruz karşılığını aldım fakat hiçbir gelişme söz konusu olmadı. Karşı tarafa evde iş yaptığımı üzerine basa basa söylememe ve bu sebepten ötürü ciddi anlamda mağdur olduğumu belirtmeme rağmen hiçbir şekilde ilgi ve alaka göremedim. Halen internetimi kullanamıyorum ve açıkçası ilgilenildiğini de düşünmüyorum.

Raif 642 Okunma

Cevaplar

  • Raif21 Temmuz 2017

    Merhaba Emrah Bey, ben bina içinden eve gelen hattı, dışarıdan binaya gelen hattı, evimin içerisindeki bağlantılarımı ve gerekli olan diğer bütün bağlantıları özellikle uzman kişilere kontrol ettirdim ki daha iyi bilgi sahibi olayım ve sizi de daha iyi bilgilendireyim diye fakat buna rağmen 1 haftayı geçkin süredir sorunun çözümü anlamında bir karınca kadar bile yol katedilmedi. İşimi evden yürüttüğümü özellikle belirttim ve işim anlamında şu an çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Rica ediyorum bu aksaklığı ben daha fazla mağdur olmadan ya çözümleyin ya da ben başka bir hizmet sağlayıcısından hizmet almak istiyorum. İyi çalışmalar.

  • TurkNet Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Merhaba Raif Bey, Ben Emrah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Biz çözüm adına gerekli tüm işlemleri yapmak istiyoruz. 16.07.2017 tarihinde şikayetinizi çağrı merkezi kanalından aldık. Bu şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra 2 iş günü içerisinde şikayetvar.com üzerinden bilgi vereceğiz. Konuyu 13841799 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.​

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön