08 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5898097

TurkNet İnternet Problemi

25.06.2016 tarihinde açılan internet bir hafta sonra 01.07.2016 tarihinde kesildi. Teknik ekip arıza kaydı açtı.


Sözlü olarak bana sinyal geldiği söyleniyor lakin herhangi bir bağlantı yok. Tesisat ve modemden kaynaklı bir arızada değil (telefon direğinden gelen ana hatta bağlayarak denedim, internet yok. Modemi başka internet servisi olan evde denedim, çalışıyor. Ve çalışan bir modemi kendi hattımda denedim, yine internet yok). Bu işlemleri teknik ekiple konuşurken gerçekleştirdim.


Hala internetim yok ve arıza kayıtlarıma herhangi bir dönüş olmuyor. Problem devam edecekse ya da tarafınızdan bir sonuç çıkmayacaksa bilelim ve aboneliğimizi kapatalım. Beklemek gerçekten can sıkıcı.

Tahsin Tahsin 138 Okunma

Cevaplar

 • Tahsin13 Temmuz 2016

  İptal dilekçesinden sonra aradılar ve alt yapısını kullandığımız firma ile iletişime geçtik gelip dış tesisatınızı kontrol edecekler dediler. Ben o firma ile de görüştüm henüz bize kontrol için bir başvuru gelmedi dediler. Bekledim. 4 gün sonra SMS ile "Yapılan incelemelerde modeminize tanımlı kullanıcı adı veya şifrenin hatalı olduğu görülmüştür. Modem ayarlarınızı kontrol etmenizi rica ederiz. " diye hata belittiler. Şaka gibi. Aynı gün arayıp iptal dilekçemi onaylayacağımı ve en kısa sürede ilgili kişinin aramasını belirttim. Ertesi sabah aradılar ve abonelik iptal işlemimi gerçekleştirdim. Mutluyum. Teknik ekipsiz bir firma ile çalışmaktan kurtuldum.

 • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10359272 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tahsin08 Temmuz 2016

  Aboneliğimi iptal ederek çözüme ulaştık. İyi günler.

 • TurkNet Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler