19 Ekim 2016 #6728131

TurkNet İnternet Kotamı Yükselttiğim Halde 16 Mbit Hıza Ulaşamadım!

TurkNet firması bana sözleşmeli paket sattı, internet hızları çok yavaş kotamı yükselttim yine aynı sorunla karşılaştım Google bile 5 dakika bekletip açıyor. Sorunu defalarca söylememe rağmen arıza kaydı açıp gün içinde arıza için gelinecektir deniyor ama hiçbir şey yapılmıyor. Sonra mesaj atıp arıza giderilmiştir deniliyor ama arıza hala devam ediyor. 2 ay süredir hızım o kadar düşük ki interneti kullanamıyorum, başka firmaya geçmek istersem de korkunç para cezası kesiyorlar.

Muhsin 294 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Muhsin Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhsin07 Kasım 2016

  TurkNet internet firması na 1 aydır arıza bildirimi yapmaktayım internetimi kullanamıyorum bana yapacaklarını söylemelerine rağmen yapılmıyor daha önce TTNET firmasın daydım bu tür bir sorunla karşılaşmadım arıza sorununu çok kısa bir zamanda çözüyorlardı turnet bu konuda çok yetersiz kalıyor TurkNet interneti kimseye tavsiye etmem ve yasal haklarımıda arayacağım

 • Muhsin05 Kasım 2016

  Şikayetim hala devam ediyor internetim yarım saatte 1 kesiliyor 10 dakika kullanamıyorum size defalarca bildirme me rağmen ilgilenilmedi yasal haklarımı arayarak avukatıma vereceğim başka oporeterö geçecegim

 • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

  Merhaba Muhsin Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön