17 Mayıs 2016

TurkNet İnternet Kopukluğu ve Müşteri Hizmetlerinin Sorumsuzluğu!

Hizmet almış olduğum internet bağlantım sürekli kopuyor, kesilip kesilip tekrar geliyordu. Müşteri hizmetlerini aradım,ilk önce B. hanım düzeldi dedi, tamam dedim kapadım, sonrasında 2. sefer yine koptu bağlantım. E. hanım açtı, sinyalleri en iyi derecede verdik, şimdi olmayacak dedi ve tekrar olursa servis yollayalım dedi, yine koptu. Aradım, 48 saat içinde sorununuza bakacak ekipler dediler. Aradan 6 saat gibi bir zaman geçti, ben evimdeydim sürekli. Şimdi tekrar aradılar, servisten arkadaşlar geldiler, kutunuza falan baktılar dediler. Öyle bir şey yok, gelen giden olmadı dedim. Benimle konuşan şahıs ısrarla geldiler, baktılar, sorun yok diyor. Sorunun sizin evin elektrik ile olduğunu söylüyor. Elektrikçi çağırın dediler, elektrikçi baktı, sorunun elektrikten kaynaklı olmadığını söyledi. Böyle büyük firma neden böyle şeyler söyleyip geçiştiriyor müşterisini anlayamadım.

Ufuk 155 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk30 Temmuz 2016

  Hakkımı helal etmiyorum bu firmaya

 • Ufuk31 Mayıs 2016

  Daha halen inatla bana demeyin iç tesisat diye tesisatcı geldi baktı hiçbir sorun yok dedi üstüne basa basa diyorum sizin internet bağlantınız sürekli kopuyor ve benim sorunum çözülmedi kimse ilgilenmiyor kimseye de tavsiye etmiyorum TurkNet gibi bir firmayı şiddetle kınıyorum

 • TurkNet Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10174056 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön