18 Ekim 2016 #6716596

Turknet İnternet Kopmaları Ve Her Defasında Yüksek Gelen Fatura!

Ben internetimi 5 gündür kullanamıyorum. DSL ışığı yanmıyor 4-5 defa aramama rağmen tarafıma dönüş sağlanmadı. Burada mağduriyetimi belirttiğim halde call center'da ki arkadaşlar umursamaz tavırlarla arıza kaydımın olduğunu ve tarafıma geri dönüş sağlanılacağını söylediler ve ben bu internete ve verilen hizmete para ödüyorum. Ama ne yazık ki 5 gündür internetimi kullanamıyorum.


Bir de benim paketim haricinde sözleşmem de 69.90 TL olan internet paketim hep 80 TL olarak gelmekte ve daha da yukarıya çıkmak da bu konu ile alakamı lütfen çözmenizi istiyorum. TurkNet'den hiç memnun kalmadığımı üzülerek söylemek istiyorum.

Alican 197 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Alican Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla 21.10.2016 tarihinde arama sağlamış ancak ulaşamamışlardır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Alican Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11032172 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön