21 Ekim 2016 #6741484

TurkNet İnternet Kesildi

Telefon ve İnterneti TurkNet'e taşıdıktan 5 gün sonra internetim gitti ve 2 gündür yok. Daha önce **'de senelerce 1 defa bile kesintiye uğramayan internetim TurkNet ile 5.günde koptu. "%100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeyi" şeklinde Sikayetvar.com'a cevap yazan TurkNet kendisiyle çelişmektedir. Nedense Google'da TurkNet yazınca direk "internet yok" şeklinde bana öneri veriyor. Acil bir şekilde internet hizmetimin tekrar verilmesini istiyorum. 5-10 gün gibi bir zaman beklemeyeceğim gibi, bu süre zarfında BTK ya ve diğer mercilere şikayet için başvuru yapıyor olacağım.

Mehmet 341 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Teknik ekibimiz tarafından yapılan incelemeler devam ederken hizmet iptaliniz sağlandığı için kayıt kapatılmıştır. Sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet21 Ekim 2016

    Merhaba, cevaplarınızda kopyala-yapıştır yapacağınıza çözüm için arayıp, sormanızı biraz çalışıp, gayret göstermenizi isterim. Yazacağınız cevabı bile ben şikayetimde yazdım. "%100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeyi" vb. Umarım bugün çözüme kavuşturursunuz iyi calışmalar dilerim.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11053382 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön