19 Şubat 2013

TurkNet İnternet İptalinde Taahhüt Nedeniyle Haksız İcra Takibi!

Babamın vefatı sonrası, iş yerinde kullandığı internet servisinin iptali için gerekli işlemlerin yapılmasını talep ettim TürkNet müşteri hizmetlerinden. Bir kaç mailleşme ve ilgili belgelerin gönderilmesi sonrasında Nisan 2012'de iptali gerçekleştirdiler.


9 ay sonra, Ocak 2013'te babamın cep telefonuna icra takibine başlandığına dair mesaj geldi. "Taahhhüt süresi bitmeden hizmet iptali sebebiyle kampanya indirimlerinin yer aldığı fatura oluşturulmuş, ayrıca ödenmediği için avukatlık masrafı ve harçlar eklenip icra takibine devredilmiş".


Şikayetim : 1 Hizmet iptali başvurusunda taahhüt olduğu bildirilmedi.
2. 2-3 aylık kalan taahhütü ödemek varken 250 TL'lik taahhüt faturası çıkarıldı.

Gökay 780 Okunma

Cevaplar

  • Gökay19 Şubat 2013

    Türknet Müşteri Hizmetleri'nin konu ile ilgili olarak yaptığı savunma, telefonla arayıp ulaşmaya çalışmaları, ancak ulaşamamaları.. İptal başvurum, iptali sorgulamam, istenenen evrak taleplerini almam ve göndermem, durumu takibim, vb. tüm işlemlerin iletişimi mail ile yürümekteyken, tüm süreç mail iletişim yolu ile sağlanmışken; telefonla ulaşamamışlar, süreçlerinde bu bilgiyi de maille vermek yokmuş, artık fatura kesilmiş, yapılacak birşey yokmuş, bilgilendirme için aramışlar. Sonuç; Bilgilendirmeyi yapmadığı gibi, çözüm için de hiç bir şey yapmayan bir TürkNet !!

  • Gökay19 Şubat 2013

    3. Yetmedi icra takibine verildi. 4. Firma ile sonraki mailleşmelerimde konudan bihaber müşteri hizmetleri ile tekrar tekrar konuşuldu, ilerleme sağlanamadı.

  • TurkNet Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 19.02.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön