12 Nisan 2016

TurkNet İnternet Hızım Çok Düşük!

İnternetimin son günlerde çok yavaş olduğunu belirtmeme rağmen, bununla ilgili hiçbir şey yapmıyorlar. Benim kendimin bilgisayarcı çağırıp baktırmam gerektiğini söylüyorlar. Bu durum da bu firmanın teknik servis hizmetinden yararlandığım söylenemez. Yavaş olmasının sebebini benim evimde ki hatta bağlayarak kestirip atıyorlar.

Aboneliği iptal ettirmek istediğim de taahhüt var diyerek uçuk paralar istiyorlar. Bu şekil parasını verdiğimin hizmetin karşılığını alamayacaksam, istemiyorum bu firmadan hizmet. Yardımlarınızı bekliyorum...

Gökhan 136 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi16 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan13 Nisan 2016

  Değişen bir şey yok aynı devam ediyor. Akşamları nete girilmiyor, gece ve gündüzleri sorun yok, sıkıntının bende olup olmadığı sorgulanıyor.

 • TurkNet Temsilcisi12 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10059310 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi12 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön