02 Kasım 2016 #6839583

TurkNet İnternet Hızı Yavaşlığı

İnternetim çok yavaş. Ara ara kontrol ediyorum 1Mbps-2 Mbps arasında bağlantı hızım var. En çok bağlantı hızımı 2.3 Mbps olarak gördüm. Bu konunun düzeltilmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Abdullah 907 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

  Problemin çözümü yapıldığı için teşekkür ederim.

 • Abdullah07 Kasım 2016

  2 gün internetim kesildi. Bulunduğum mahallede t. Telekom Fiber santrale geçiş yapmış. şu an internetim 10 Mbiti gördü.

 • Abdullah05 Kasım 2016

  şu an düşük hızdaki internette çalışmıyor. Internetin fişini çektiler sanki. Çevir sesi bile yok. Ne internet ne telefon çalışmıyor.

 • Abdullah03 Kasım 2016

  İlginiz için teşekkür ederim fakat ben 16 Mbps internet olsun demiyorum. İnternetten yararlanmak istiyorum. Bari bir 10 Mbps olsa iyi olmaz mı? Ya da en az 8 Mbps ve üzeri... Bu devirde 1 Mbps - 2 Mbps arası internet bağlatmanın anlamı var mı? Sizce. Ya da yüksek kotalı internet reklamı yapıp düşük hızda internet vermenin anlamı varmı sizde. Bu hızde mobil internetten de girebiliriz. Bu arada alt yapıyı sizler biliyorsunuz. Hızlı internet sağlayamadığınız yerlere hizmet almadan önce bilgi verebilirsiniz. Bu adreste maksimum şu hızda internet vardır gibi.

 • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

  Merhaba Abdullah Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön