01 Kasım 2016 #6831912

TurkNet İnternet Hızı Aşırı Yavaş!

Tam 1 aydır internete girsem mi girmesem mi diye karar veriyor resmen. Kaç kere aradım şikayet oluşturdum çözüldü dedikçe daha da kötü oldu.

Mehmet 363 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Mehmet Bey, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Mehmet Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön