13 Ekim 2016

TurkNet İnternet Erişim Hızı Müşteri Hizmetleri

Yaklaşık 2 hafta önce arıza kaydı oluşturdum ADSL ışığım yanmadığı hakkında. 2 iş günü içerisinde döneceklerini söylerdiler bekledim dönen olmadı. Tam 10 güne yakındır bekledim ve aradıklarında kontrol sağlandığını, bina içindeki tesisatta sıkıntı olduğunu söylediler. Tamam diyeyim bina içindeki tesisatı kontrol ettirdim. Binada ve odama gelen kablolarda sıkıntı olmadığını.


Sıkıntının TurkNet adlı firmadan anlamış olduk Bugün internetim var ADSL ışığım yanıyor, fakat hızım berbat 3 MB hiza sabitlenmişsiniz diyor. Kardeşim diyorum 1 MB hız alamıyorum. Aşağıya fotoğrafını koyacağım. Anlatmam o ki böyle ilgisizlik böyle müşteriyi memnuniyetsiz bırakma ben daha önce kullandığım hiçbir markadan yaşamadım. Sorunuma çözümleri ise binada başka bir kullanıcın hızını ölçüp, geriye referans olarak bildirmem gerekiyormuş. Akşama doğru onu da sağlayıp bir şikayet formu daha oluşturacağım. Bu hız sizin için.

Burak 336 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Burak Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

  Merhaba Burak Bey, Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak13 Ekim 2016

  0212 235 13 04 0537 691 94 18 Bunlar kayıtlı numaralarim. Santral uzakligi hakkında bir bilgim yok bu kadar yavaş internet kullanicaksam kapatim daha iyi. Bunun için gerekli numaralardan arayabilirsiniz ayrıca daha önce actirdigim ariza kayıtlarına bakabilirsiniz

 • TurkNet Temsilcisi13 Ekim 2016

  Merhaba Burak Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön