04 Ocak 2016

TurkNet İnternet Çok Yavaş!

5-6 aydır kullanmakta olduğum TurkNet aboneliğimde hiçbir zaman sağlıklı bir hızda internete giremedim üstelik 800 TL'lik taahhüt bozma bedeli yansıyormuş hem sağlam çalışmayan bir internet hızı hem de müşterisine 800 TL'yi verin iptal edelim tarzında yaklaşım TurkNet inanılmaz kötüsün.

Samet 179 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi08 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi07 Ocak 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden sistemdeki irtibat numaranızdan, ara bilgilendirme sağlamak adına aradık, ulaşamadık. Kısa süre içerisinde gelişmeler hakkında tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 9540088 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi04 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön