28 Ekim 2016 #6799480

TurkNet İnternet Bir Türlü Bağlanamadı!

Telefon numaramın 2 hafta evvel çıkmasına rağmen internet bağlantım hala sağlanamadı. Sebebini sorduğumda 'Telekom port talebini reddetmiş' dendi. Ne zaman arayıp sorsam "talebiniz alınmıştır en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir" deniyor ama kimse iletişime geçmiyor. Sonunda bugün aktif olmayan aboneliğimi iptal ettirmek istedim. Aldığım cevap: " talebiniz alınmıştır en kısa sürede sizinle ilgilenecekler" (en kısa sürenin süresini sorduğumda ise 48 saat deniyor genelde amma da kısa süre hani. Bari gerçekten biri iletişime geçse.

Aksel 130 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Aksel Mert Bey, 26.11.2016 tarihinde hizmetinizin aktivasyon sürecindeyken onayınız doğrultusunda iptal edildiğine dair arama sağlanmış ancak size ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba Aksel Mert Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön