27 Ekim 2016 #6790753

TurkNet İnternet Başvuru Evrakları ve Bağlantının Yapılmaması!

TurkNet yetkilisi,
10 gündür yaptığım başvuru halen aktive edilmedi. Evrakları kargo ile gönderdim ve kargo ödemesini kendim yaptım. Bir sonraki gün evraklar iniz eksik diye aradılar. Karşı ödemeli Aras Kargo ile tekrar gönderin dediler ve bugün tekrar arayıp karşı taraf ödemeli kabul etmeyiz diyorlar. Lütfen bu sıkıntıyı giderin. Kargoya gönderdim kargo numarası 6238321534731.

Sahin 1.015 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Şahin Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sahin03 Kasım 2016

    Merhaba telefon hattı çekildi fakat internete halen giremiyorum. Bu süreç ne zaman tamamlanacak. Üstelik abonelik başladı fakat internetim yok ve ödeme yapmak durumunda kalacağım. Artık çözüm ve internet istiyorum

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Şahin Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön