14 Aralık 2015

TurkNet İnternet Bağlantısının Yapılmaması

20 Eylül 2015 tarihinde firmaya internet aboneliği için başvurdum. Telefonla arandım. İnternetimin bağlandığı söylendi. Binanın aşağısına adımın olduğu bir kablo çekilmiş. Bu kabloyu evime kadar çektirdim. Ancak 1 saat dahi internet kullanamadım. İlk günden beri internet yok. Defalarca arıza kaydı açtık. Müşteri hizmetleriniz hiçbir şekilde arıza kaydı açmaktan öteye
gidemiyor. Ayrıca 3 adet fatura geldi. Yaklaşık 170 TL tutarında. Bunları da ödemem için sürekli aranıyorum. Sizden bu konuyu acil olarak çözmenizi rica ediyorum.

Yavuz 135 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz22 Ocak 2016

  Tamamen yalan dolan bana almadigim hizmetin faturasini kestiğiniz ve utanmadan avukat ihtari gönderdiniz sizinle hukuki savas baslatacam haksiz kazanç insanları dolandirmaktir bu resmen

 • TurkNet Temsilcisi15 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, 14.12.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi14 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9390062 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi14 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön