04 Ağustos 2017 #9061625

TurkNet İnternet Bağlantısı Yok Ve Müşteri Hizmetleri Bir İşe Yaramıyor

Ankara Mamak'ta ikamet etmekteyim ve yaklaşık 10 gündür internet hizmeti alamamaktayım. 5 sefer müşteri hizmetleri ile telefonda görüştüm ve tek söyledikleri aciliyetinizi iletiyoruz, yakında sorununuz çözülecektir ama hiçbir şeyi çözdükleri yok. Eğer müşteri hizmetlerine işiniz düştüyse vay halinize. Şöyle bir güzel yanı var, taahhüt istemiyorlar. Eğer bir süre daha bu sorun çözülmezse daha fazla bu çileye katlanmama gerek kalmadan firmadan ayrılabileceğim.

Serdar 736 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi27 Eylül 2017

  Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar08 Ağustos 2017

  Cihan bey açıkçası firmanızdan ilk başvurduğum dakikada teknik servis hizmetimiz yok dediğinizde korkarak başvurmuştum ama genede sorun çıkmaz herhalde diye düşünerek başvurumu yapmıştım ve bugün itibari ile de kapattırma başvurusunu yaptım fakat firmanız genel manada sorunları çözme yanlısı olan bir firma değil hatta 15 gündür neredeyse her gün aramama rağmen bana sorunun ne olduğunu bile söyleyemediler bugün başka bir firmaya başvuruya gittiğimde sorunun ne olduğunu öğrendim komik bi durum olsa da aylardır parasını ödediğim firmadan (ki 15 gündür internet servisi sağlamamalarına rağmen onun parasını da verecekmişim arayıp sorduğumda öyle söylediler) bilgi alamayıp benden 5 kuruş almayan bir firmadan almak o firmaya karşı bende bi güven duygusu oluşturdu kesinlikle böyle bir yaklaşımla insanları kazanmaya çalışmalısınız sizin yaptığınız gibi dolandırmaya değil!

 • Serdar08 Ağustos 2017

  Cihan bey açıkçası firmanızdan ilk başvurduğum dakikada teknik servis hizmetimiz yok dediğinizde korkarak başvurmuştum ama genede sorun çıkmaz herhalde diye düşünerek başvurumu yapmıştım ve bugün itibari ile de kapattırma başvurusunu yaptım fakat firmanız genel manada sorunları çözme yanlısı olan bir firma değil hatta 15 gündür neredeyse her gün aramama rağmen bana sorunun ne olduğunu bile söyleyemediler bugün başka bir firmaya başvuruya gittiğimde sorunun ne olduğunu öğrendim komik bi durum olsa da aylardır parasını ödediğim firmadan (ki 15 gündür internet servisi sağlamamalarına rağmen onun parasınıda verecekmişim arayıp sorduğumda öyle söylediler) bilgi alamayıp benden 5 kuruş almayan bir firmadan almak o firmaya karşı bende bi güven duygusu oluşturdu kesinlikle böyle bir yaklaşımla insanları kazanmaya çalışmalısınız sizin yaptığınız gibi dolandırmaya değil!

 • TurkNet Temsilcisi07 Ağustos 2017

  Merhaba Serdar Bey, Ben Cihan. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 13937848 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön