18 Ekim 2016 #6711979

TurkNet İnternet Bağlantısı Sorunu

Bu ayn 5'inde başvuru yaptım 8'inde kabul edildi ve daha ne arayan ne de soran oldu normalde 5 iş günü ama 2 hafta oldu neredeyse arıyorum arıyorum olacak diyorlar ne kimse arıyor nede oluyor biri çıkıp arasın ne zaman olacak diye!

Şahin 350 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Şahin Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 01.11.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisinin sizlerle paylaşılması için arama yapılmış olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Şahin Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön