10 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8817603

TurkNet İnternet Bağlantısı Sorunları Yeter Artık!

İnternet hızım uzun zamandır belli aralıklarla sayfayı açamayacak kadar düşüyor cuma günü müşteri hizmetlerini aradım 18 dakika yetkili birine bağlanamadım az önce gene aradım gene aynı şey. İlk 2-3 ay memnun kaldım ama son iki aydır şikayetlerim katlanarak devam ediyor. Taşındığım internet sağlayıcım beni bu kadar müşkül etmiyordu. Tüm işlerimi internetten idame ettiriyorum eğer kalıcı ve hızlı çözüm üretilmezse aldığım hizmetleri diğer firmalara taşıyacağım.

İlker İlker 442 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İlker22 Temmuz 2017

    İnternet kopmalarım sürekli oluyor her defasında arayıp güncelleme çekip düzeltiyorlar. En son dün oldu bugün gene oldu canlı destek hattında @Tuna diye biriyle yazıştım aldığım cevaplar *Son bağlantınız 21 saat 54 dakika olarak yansımaktadır İlker Bey. Sistemlerimize yansıyan kopmanız henğz bulunmamaktadır. *Modeminizi kablosuz olarak kullanıyorsanız evinizin daha merkezi bir noktasına konumlandırabilirsiniz. Ya da modemizin desteklemesi durumunda Wi-Fi (kablosuz) kanalını değiştirerek deneyebilirsiniz. *Tuna - Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı? Yazması sonrasında çat diye konuşmadan ayrıldı

  • TurkNet Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Merhaba İlker Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler