21 Ekim 2016 #6749461

Turknet İnternet Bağlantısı Kurmak Bu Kadar Zor Olmamalı!

4 hafta gibi kısa bir sürede belgelerimi gönderip internet aboneliğimi başlattım. Ancak bir sorun vardı. Modemimin ADSL ışığı yanmasına rağmen, internet ışığı yanmıyordu. Vakit kaybetmeden TurkNet müşteri hizmetlerini aradım. Kibar, anlayışlı, alaycı, sevecen, pre-intermediate İngilizce konuşan (evet, ingilizce de denedim) bir sürü müşteri temsilcisine arıza kayıtları bıraktım. Fedon'un tabak kırması gibi arıza kaydı bırakıyordum artık. Günde 99 kere arıyordum. O derece ki, artık karşı taraf beni sesimden tanımaya başladı.


Peki neden günde 15 kez arıyorum? Çünkü sağ olsun, TurkNet, 1000 dakika bedava arama hakkı vermiş ki hiçbir zaman çözülmeyen bağlantı sorunlarımız için firmayı rahat rahat rahatsız edelim. Diğer bir nedeni de, arıza kayıtlarının 15-20 dakika içinde "çözüldü" olarak işaretlenmesi, ancak aslında çözülen bir şeyin olmaması mağdurum TurkNet, internetimi bağla artık yahu.

İbrahim 497 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi19 Ocak 2017

  Merhaba İbrahim Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 24.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim22 Ekim 2016

  Sorunum çözüldü. Teşekkürler Dove!

 • İbrahim22 Ekim 2016

  İşyeri interneti olmasa hiç umursamam. Birkaç yıl önce başka bir servis ısp internetimi 1 ayda bağlayabildi. Teknik servis elemanlarına bayat kuru pasta ve ucuz şarap ikram etmek dışında bir şey yapmadım. Sorunu Pazartesi gününe kadar çözerseniz viskiniz benden. Ev olsa neyse de, işyeri olunca sıkıntı... Küresel ekonominin bekası için internete ihtiyacım var.

 • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba İbrahim Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11054622 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön