15 Ekim 2016

TurkNet İnternet Bağlantısı Bir Türlü Yapılmıyor!

Oğlum Bursa Nilüfer Görükle'de öğrenci TurkNet'e 10 gün önce abone olmasına rağmen bir türlü bağlantısı yapılmamakta, çeşitli bahanelerle avutulmakta olup net verilmemektedir. İnternet bağlantısı yapılmadığı takdirde yasal yollara başvuracağını bildirmek isterim.

Cüneyt 637 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt20 Ekim 2016

    Abonelik oğlumun arkadaşı kemal Önal adına yapılmış maalesef hâlâ bir sonuç yok çocuklar en sonunda iptal etmeye karar vermişler öğrenci olan bu genç lerden 43 TL iptal parası istenmiş hiç interneti kullanmadan bu para resmen tefecilik le eşdeğer niteliktedir. Olaylara böyle yaklaştığı niz surece büyük bir firma kesinlikle olamazsiniz bu terbiyesizliği bir an önce düzeltmenizi bekliyorum

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba Cüneyt Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön