Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TurkNet ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kağan sonucu yetersiz buldu

  • profile
1 Destekçi

TurkNet İnternet Bağlantım Nedensizce Kesildi

1.023
Kağan
Kağan 19 Eylül 2022 22:04

İnternet bağlantımda aniden bir kesinti yaşadım ve üç gündür bağlanamıyorum. Modemimde Wi-Fi, DSL ve haliyle güç ışığı yanmasına rağmen hiçbir şekilde internet gelmiyor. Asla müşteri temsilcisine bağlanamıyorum ve sadece telesekreter ile muhatap oluyorum. Bana sürekli ekibin ilgilendiği söyleniyor. Ancak günlerdir hiçbir gelişme yok. İlave olarak ödemem konusunda da bir sorun olmadığını teyit ettim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
451
09 Ağustos 2022

TurkNet İnternet Bağlantım Yok!

İnternet bağlantım yaklaşık 32 saattir yok. Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum bile. Yaşadığımız merkezde çalışma varmış. Apartta yasıyoruz bir Bizim İnternet arızalı. Komik bir ifade. 2022 yılında 32 saat internetiniz gidiyor. Ben faturamı 32 saat geciktirsem ne olur ey TurkNet?

TurkNet İnternet Bağlantım Yok!
profile
419
18 Temmuz 2022

TurkNet İnternet  Bağlantısı Yok!

TurkNet interneti kullanıyorum. Yaklaşık 20 gündür internete bağlantı sağlayamıyorum. Hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Üstelik bu süreçte hiç internet kullanmama rağmen faturasını yatırdım. Bu ayki ücretimi geri iadesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.646
16 Haziran 2022

TurkNet 5 Gündür İnternet Bağlantım Yok

2597088 sözleşme numaralı aboneyim. Tam 5 gündür internetim yok. Ne telefonla bir müşteri temsilcisine bağlanabiliyorum ne de tarafıma bilgi veriliyor. Hattı arıyorum telesekreter çıkıyor ve devam ediyor deyip kapatılıyor. Online işlemlerden kayıt oluşturmak bir işe yaramıyor. Herhangi bir kişiye ul...

TurkNet 5 Gündür İnternet Bağlantım Yok
profile
476
29 Nisan 2022

TurkNet İnternet Bağlantım 4 Gündür Yok!

TurkNet 1408** numaralı müşterisiyim. Bugün itibariyle tam 4 gündür internet bağlantımız yok. Modemi defalarca açıp kapattık, zaten tüm ışıkları yanmakta telefonla bağlandığımızda da bağlı görünüyor ancak kesinlikle internet erişimimiz yok! Defalarca müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştık. Nihayet...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .