14 Ekim 2016 #6682771

TurkNet İnternet Bağlantı Süresi Kesinlikle Doğru Değil!

28 Eylül abonelik işlemi müracaatımın ardından tam 15 gün geçmiştir. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen en son Ekim 13 yani bugün internetimin bağlanacağı söylendi ve bana verilen sözde 7 iş günü içerisinde bağlanacaktı şu an 15 gün geçti ve bugün sadece kapıya bir ucu açık bir kablo ve üzerinde adım yazılı bir kağıt bırakılmış. Müşteri hizmetlerini tekrar tekrar aradım, akşam saat 19.00'a kadar internetim bağlanacaktı ve en son aramamda karşıma çıkan müşteri temsilcisinin verdiği cevap telefon hattınız bağlandı eve elektrikçi getirip siz bağlatın internet içinse ADSL modem için bugün müracaat edildi "7 iş günü veya belirsiz bir tarihte internetiniz aktif olacaktır". Allah aşkına soruyorum, insanları saf yerine koymak bu kadar kolay mı?

Aytaç 480 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Aytaç Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Aytaç Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön