19 Ekim 2016 #6723268

TurkNet İnternet Bağlantı Sorunu

TurkNet'ten kullanmış olduğum internet bağlantımı sürekli yaşanan kopmalardan dolayı kullanamıyorum. Sorun çözümü için aradığımda arıza kaydı alıp sorunu çözdüklerini söylüyorlar fakat durum hala aynı. Müşteri hizmetleri tam felaket 15 dakikada bağlanırsam kendimi şanslı sayıyordum. Şimdi ona da bağlanamıyorum, ilk sesi duyduktan sonra hiçbir ses gelmeden öylece bekletiyorlar. Hizmet, kalite, ilgi kesinlikle 10 üzerinden 0.

Taner 367 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Taner Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 19.10.2016 da tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Taner Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11038351 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön