14 Ekim 2016 #6681556

TurkNet İnternet Aktivasyon İşlemi Yapılamıyor!

TurkNet internet sitesinden 07.10.2016'da evime internet bağlatmak için başvuru yaptım. Evraklarımı gönderdim en geç 5 iş günü içerisinde bağlanacak internetiniz dendi. 12.10.2016'da arayıp ne zaman bağlanacak sorayım dedim. Bu hafta içerisinde açılacak çok kısa bir işleminiz kalmış dendi. Aciliyet varsa iletelim daha erken bağlansın dendi tamam dedim.


Sonraki gün aradılar internet 18.10.2016'da bağlanacak diyorlar. Neymiş yoğunluk varmış. Yoğunluk varsa 5 gün demeyin o zaman arkadaş dalga geçiyorlar resmen. Daha internet bağlanmadan problem çıkmaya başladı. İptal ettireceğim başvuruyu bağlamasınlar internet falan.

Erdi 242 Okunma

Cevaplar

 • Erdi08 Mart

  Şikayeti açalı çok uzun zaman olmuş ama şunu belirtmek istiyorum üyelik başında böyle bir problem yaşadım fakat 1 yıldır TurkNet'ten inanılmaz memnunum internet hızım 40 Mbps altına düşmüyor AKN'yi de kaldırdılar tadından yenmiyor vallahi teşekkürler TurkNet.

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Erdi Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 19.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisinin sizlerle paylaşılması için arama yapılmış olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdi19 Ekim 2016

  14 Ekim'de TurkNet'in 5 gün içerisinde bağlanır dediği interneti 18 Ekim'de (başvurudan itibaren 12 güne denk geliyor) bağlayacakları ile ilgili şikayet açmıştım. Bugün 18 Ekim Telekom'dan gelip hattı açtılar türkneti arayın interneti açsınlar dediler. türkneti aradım telefondaki hanımefendi hala aktivasyon sürecinin devam ettiğini söyledi yani ortada internet falan yok böyle rezillik olmaz 5 gün içerisinde bağlanır denilen interneti 12 gün bekliyorum söyledikleri tarih geliyor hattı açıyolar internet bağlantısı verilmiyor ilk defa türkneti deneyelim interneti iyi mi bakalım dedim pişman ettiler beni.

 • Erdi15 Ekim 2016

  Değişen herhangi bir şey yok hala bekliyoruz

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

  Merhaba Erdi Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön