01 Haziran 2016

TurkNet İnternet Aktif Edilmedi ama 100 TL Fatura Geldi!

Mayıs'ın 17'sinde başvuru yaptım, bana 5 gün içerisinde aktif olarak kullanabileceğim söylendi. Bugün Haziran 1 olmasına rağmen ne internet var ne telefon. Çağrı merkezi hep oyalama odaklı. Bir de üstüne 100 TL'lik fatura geldi. İnsanı tamamen çıldırtan bir firma! Ne kadar işi bilmeyen insan varsa bir araya toplanmış hepsi farklı cevaplar veriyor ama hizmet yok, çözüm yok. Umarım tez zamanda kapatılıp insanlara zarar vermeyi bırakır TurkNet...

Ediz 173 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi07 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, 01.06.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10227942 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ediz01 Haziran 2016

  Bir gün daha bitti ama yine çözüm yok. Cevapları bile kalıp herkese aynı cevabı veriyorlar. Son derece samimiyetsiz ve başarızlar. İnternet üzerinden ticaret yapıyorum. Son 13 günde telefondan hotspot yaparak işlerimi yürütüyorum. bu da bana günlüğü en az 20 TL ya mağoluyor. Zararımın karşılanmasını talep ediyorum.

 • TurkNet Temsilcisi01 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön