31 Ekim 2016 #6814378

TurkNet İnternet Aboneliği İptali

TurkNet'e bir telefon açarak abone oldum ve aboneliğimi iki ay önce naklettirdim defalarca aramama rağmen evde internet yok dolayısıyla telefon da yok evde modemi bağlayıp interneti çalıştırmak gibi bir servis vermiyorlarmış. İptal ettirmek istedim dilekçe yazmanız lazım dediler ben abone olurken eve kurye gönderdiniz bu ne demek şimdi deyince işine gelirse tutumu takındılar!

Coskun 531 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Coskun Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Coskun Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11124553 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön