14 Ekim 2016 #6690112

TurkNet İnternet 23 Gündür Yok

23 gün önce başvurusu yapılmış internet hala bağlanmadı. 15inci günde iptal dilekçesi yolladım. Beni arayıp son aşamaya gelindiğini ve 4 iş günü içinde Türk Telekom saha ekibinin gelip hattı çekeceğini söylediler fakat ne gelen var ne giden.

Jan 92 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Jan Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 29.12.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Jan21 Ekim 2016

    29.gunde hat çekmeye teşrif ettiler fakat önceki gün aboneliği iptal ettiğim için beyefendileri kibarca reddeddim.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Can Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön