20 Ekim 2016 #6738073

Turknet İnsanları Asılsız Beyanla Mağdur Ediyorlar!

Ben Bursa Orhangazi Fatih Mahallesi (Topselvi) eski adıyla yaşıyorum. Mahallemin muhtarıyım. Geçen sene bu tarihler TurkNet'ten beni bayan temsilci aradı. ''TTNET müşterisisiniz, TTNET satıldı gel sizi TurkNet üyesi yapalım'' dediler. ''Cezan varsa biz öderiz'' dediler. Bana TTNET'ten 402 TL ceza geldi. Önce kabul etmediler, ancak konuşmalar kayıt altında olması sebebiyle kabul ettiler. Bana 402 TL dolana kadar fatura göndermeyeceklerini söylediler.


Yaptılarda ancak son üç aydır internetim kesildi, arıyorum temsilci bana telefonunuzdan kaynaklanıyor, TTNET telefonunuzu kapattı ondan internet hizmeti veremiyoruz diyorlar. TTNET'i arıyorum hayır telefonunuz açık deniliyor. Ben başka sağlayıcıya geçmek istiyorum. Haksız yere taahhüt bedeli ödemek istemiyorum. TurkNet bana söz verdi internet hızınız süper olacak hiç olmadı.

Halil 520 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Ocak 2017

    Merhaba Halil Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından telefon hizmetinizin iptal olması nedeni ile internet hizmetinizden yararlanamadığınıza dair 21.09.2016 tahrininde tarafınızla SMS ile bilgi iletmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Halil Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11050472 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön