24 Şubat 2016

TurkNet İmzam Taklit Edildi!

İmzam taklit edilerek, taahhüt vermediğim halde taahhüt yapıldı. İmzamın bana ait olmadığını imza dökümü ile kanıtladım ancak yapacak bir şeyimiz yok deniyor. Resmen mağdur edildik. Aylardır taahhüt vermediğim halde yüksek fatura ödüyorum. Bu imza benim değil dediğimde de yapacak bir şey yok deniyor. İptal etmek istediğimde de yüzlerce TL rakam isteniyor.

Tamer 98 Okunma

Cevaplar

 • Tamer26 Şubat 2016

  Detaylı bilgi, sorunu çözmedi ancak. Sorun ve haksız ücretlendirme, devam etmektedir. Sorunuma çözüm bulunamamıştır. İmzam taklit edildiğini bildirmeme rağmen, bireysel aboneliklerde imza teyidi yapmıyoruz deniyor. Ben ne yapabilirim. Atmadığım bir imzayı başka nasıl kanıtlayabilirim ki. Siz attığımı kanıtlayın ya da.

 • TurkNet Temsilcisi26 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi25 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9879662 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi24 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön