30 Ekim 2015

TurkNet Hizmetteki Aksamalar!

Ev telefonu ve interneti tek bir pakette sunduğu için TurkNet'i tercih ettim. Fakat geçtiğimden beri verimli olarak ikisini bir arada kullanamıyorum. Şu anda ev telefonum çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ADSL ve telefonu ayıran kutudan kaynaklanıyor diyorlar. Alakası yok. Daha önce de aynı gerekçeyi kullanmışlardı fakat ben üsteleyince eve eleman gönderince ne hikmetse kutu çalıştı. Memnuniyet anketine şikayetçi olduğumu bildirdim. Bir dönüş olmadı. Bu firmayı tercih ettiğim için pişman oldum.

Arif 176 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Bize iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan incelemede yaşadığınız sorunun iç tesisat kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 8978336 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi30 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön