21 Ekim 2016 #6746446

TurkNet Hizmetinden Artık Kurtulmak İstiyorum

2 yıldır TurkNet kullanıyorum. Ama bu 2 yılda neler neler geldi başıma. Buraya yazsam herhalde 10 sayfa olur. En son başıma gelen şeyi anlatmak istiyorum. Yeni adrese taşınmadan önce taşıma talebinde bulundum. Bana ekip yeni adrese gelmeden arayacak ve taşıma işlemini yapacak dendi. Ertesi gün net gitti. Ben rutin TurkNet kesintisi diye aramadım (aramaktan bıktım yani) 2 gün aradığımda taşıma işlemi gerçekleşmiş dedi. Dedim hani gelecekti. Birbirinden haberi yok. Sistem yok ki önlerinde onlar ne yapsın. Taşınmış dediler. Neyse yeni adrese gittim baktım net yok. Direk hatta telefon taktım çevir yok. İstemeyerek de olsa aradım TurkNet'i beni modem üretici firmaya yönlendiriyorlar başından atacaklar kısaca. 2 gün önce çalışan modem burada çalışmayacak.Şimdi aradım 2 iş günü içinde teknik ekip gelecek. Biliyorum gelmeyecek. Yani ben bir hafta internetsiz kalacağım.

İsmail 516 Okunma

Cevaplar

 • İsmail28 Ekim 2016

  0312 378 66 72

 • İsmail28 Ekim 2016

  Kesinlikle %100 kesintisiz hizmet demeyin lütfen. Ben tüm yasal haklarımız arayacağım ve tüm gereki yerlerde bu anlamda gerekli TurkNet ile ilgili düşüncelerimi paylaşarak TurkNet ile ilgili abone olan akraba, arkadaşların TurkNet ile ilişkini kesme ricasında bulunacağım. Bugün 28'i ben 10 gün internetim ve telefonum kesik. Benim iletişim hakkımı engellediğiniz gerekçesi ile de savcılığa suç duyurusunda pazartesi günü bulanacağım

 • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

  Merhaba İsmail Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba İsmail Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön