31 Ekim 2016 #6813865

TurkNet Hizmetin Başlamaması

17 Ekim'de başvurdum. 18 Ekim'de sözleşmenin kendilerine ulaştığı onaylandı. Bugün 29 Ekim olmasına rağmen halen hizmetim başlamadı. Tam 6 kere arıza kaydı bildirdim ve tarafıma 1 kere bile dönüş yapılmadı. Bugün saat 13:20 de iptal dilekçesi gönderdim. Tam 6 arıza kaydıma rağmen 1 kere dönüş yapmayan firma 14:00 da tarafıma dönüş yaptı. Gerçekten kötü ve hiçbir şekilde sözünün arkasında durmayan bir firma. Ne yaptım ne ettim 1 byte kullanamadan iptal dilekçesi gönderdim.

Kıvanç 382 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç31 Ekim 2016

    5 günden sonra geçen 7 gün var. Bu zaman dilliminde cep telefonumdan kullanmak zorunda kaldığım 12 GB bedeli ne olacak düşündünüz mü acaba? Hizmeti başlatamadık iptal ettiniz zaten. Tam TurkNet' göre

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Kıvanç Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Hizmet aktivasyonunuz sürecinde iletmiş olduğunuz talebinize istinaden hizmet iptaliniz sağlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön