17 Ekim 2016 #6707998

TurkNet Hizmetimiz Yaklaşık 1 Aydır Başlamadı

20 Eylül'de belgelerimizi bu firmaya gönderdik. Hizmetiniz 3 gün içerisinde aktif olur dendi. Belgeleriniz elimize ulaştı mesajından sonra hiçbir bilgi verilmedi bize. Hep biz aradık ne oldu ne
durumda hizmetimiz diye. 12 Ekim 'de zahmet edip telefonu bağladılar. 13 Ekim'de internet şifremizi gönderdiler ancak internet bağlantısı yok diye arıza kaydı bıraktık. 48 saat içinde müdahale olacak dendi ama bugün ayın 17'si hala bir gelişme, arayan soran yok. Burası bir iş yeri. Mağduriyetimiz ile ilgili de hiç aranmadık, sorulmadık. Bugün hizmetimizi sonlandırmak için aradık ancak çağrı merkezi de yanıt
vermiyor! Neredeyse bir aydır internetimiz yok! Müşterisini sonuna kadar mağdur eden, çözüm üretmeyen bir aracı firma.

Kemal 164 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Kemal Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kemal17 Ekim 2016

    Bu güzel ağızları bırakın. Adam gibi hizmet verin! ! Rezil olduk sizin yüzünüzden. Biz de bilişim firmasıyız. O yüzden nasıl, ne gibi arızalar olur sizin kadar bilebiliyoruz. Zaten mevcutta burada internet hizmeti alıyorduk. Bina içerisinde modemde vs. Sorun olması mümkün değil. Varsa da zaten gidermek için en ufak bir girişimde bulunmadınız. Aranmadık bile! Ortak alt yapı kullanıyorsanız, bu konuyla ilgili sorun yaşıyorsanız bize 3 gün içerisinde bağlantı sözü vermeyecektiniz. Kendinizi sadece bizim yerimize koyun. 1 aydır neredeyse internetimiz yok bizim sizin yüzünüzden. Çözüm adına attığınız tek bir adım yok. Aranmadık, bilgi verilmedi hala. Eğer ulaşabilirsek bugün?! İptal talebinde bulunacağız. Diğerleri en azından gelip evde kurulum yapıp gidiyorlar. Biz bi de sizin peşinizden koşuyoruz. Turknet firmasından hizmet almayın!

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Kemal Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11026011 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön